Zdravé vysávání

V dnešní době snad neexistuje žádná rodina, kde by úplně chyběly nejrůznější alergie. V každé rodině žije průměrně alespoň jeden alergik. Mezi nejčastější příčiny potíží s dýchacími cestami patří prach, roztoči a zvířecí srst. To, v čem se běžně doma pohybujeme. Nejnovější generace úklidového systému od firmy Vorwerk šíření příčin alergií zabrání. 

Unikátní vlastností nových vysavačů firmy Vorwerk je automatické přizpůsobení sacího výkonu elektrického kartáče v závislosti na aktuálně vysávaném povrchu. Díky tomu šetří váš čas, energii i peníze. Díky široké škále různého příslušenství máme řešení pro každou domácnost a s jedinečným filtračním systémem.

HEPA filtr

Vysoce účinném filtru vzduchových částic. Původně byly vyvinuty pro ochranu osob před radioaktivními částicemi. Takzvané HEPA filtry (High Efficiency Particulate Filtr)  zaručují, že i při úplném naplnění nedojde k úniku částic nečistot. Tyto filtry se staly oblíbenými u výrobců vysavačů a dnes jsou zaběhlým standardem. Obecně se doporučuje vyměňovat filtry jednou až dvakrát ročně, podle intenzity vysávání.

Sáčky do vysavače Vorwerk

Například filtrační sáčky do vysavače Kobold 140 má tři základní vlastnosti:

  • vysoká účinnost filtrace (HEPA třídy 11)
  • optimalizovaná kapacita (odpovídající poměrně malému obsahu filtru)
  • redukce pachů a příjemná vůně

Zelený bod

Vorwerk je členem systému „Zelený bod”. Podílíme se na úsporách odpadu z obalového materiálu a na jeho likvidaci. Proto používáme výhradně ekologické materiály, které jsou recyklovatelné, splňují podmínky „Zeleného bodu” a zbytečně nezatěžují přírodu.

Úspora energie

Výrobky Vorwerk šetří živo prostředí - při vysokém sacím výkonu spotřebují pouze malé množství energie.