O nás

Vítejte v internetovém obchodě www.vysavacebauer.cz

Nabízíme vám kompletní nabídku spotřebního materiálu pro vysavače VORWERK, repasované vysavače, pozáruční servis vysavačů VORWERK, náhradní díly, poradenství. Bližší představení značky Vorwerk.
Nákup na www.vysavacebauer.cz znamená nízké ceny, vysokou kvalitu, jednoduchost, bezpečný a rychlý nákup z pohodlí vašeho domova.

Spokojenost zákazníků

Hlavním cílem našeho obchodu www.vysavacebauer.cz je rychle a kvalitně zpracovat objednávky k vaší plné spokojenosti - jedině tak se k nám budete rádi vracet. Naši klienti na českém trhu jsou domácnosti, hotely, penziony, školy, školky, firmy, atd…, kteří již několik let využívají našich služeb.

Máme trvale nízké ceny

Na celý sortiment zboží nabízíme výraznou a trvalou slevu oproti doporučeným maloobchodním cenám. Mimo tyto vysoké slevy na spotřební materiál, máme rozsáhlou nabídku akčních nabídek, kde jsou slevy ještě vyšší.

Můžete využít profesionálního poradenství

Víme, že pro jednoduchý výběr spotřebního materiálu (např. sáčky do vysavače Vorwerk, filtry, hadice, kabely atd.) nebo vysavačů VORWERK potřebujete maximální množství informací. Do detailu výrobku proto uvádíme co nejvíce údajů k popisovanému zboží.

V případě, že potřebujete jakékoliv další informace, rádi vám je zodpovíme na e-mailu: info@vysavacebauer.cz nebo na telefonu 773 090 035.

A proč tedy nakupovat právě u nás?

• převážná část zboží skladem, mimořádně rychlá expedice objednávek
• profesionální přístup
• poradenství zdarma
• rychlá doprava skrze smluvené dopravce, dodávky zboží do několika hodin
• výborný poměr ceny a kvality nabízeného zboží
• široký výběr sortimentu na jednom místě
• profesionální servis včetně rychlé reakce na případné problémy
• všechny tyto cíle nám pomáhají k plnění filozofie, kterou je samozřejmě spokojený zákazník

Pro vaše otázky, přání a připomínky jsme vám k dispozici e-mailem nebo telefonem.

Kontakty: e-mail: info@vysavacebauer.cz  telefon: 773 090 035, 775 410 612