Modelová řada Vorwerk Kobold

Vysavače Kobold jsou jednou z divizí společnosti Vorwerk a jejich hlavním produktem jsou vysavače. Produkty, se kterými Vorwerk přichází na trh lze vystihnout slovy – výzkum, inovace a kvalita.

Filtrační systém 3v1

Nové vysavače jsou s filtračním systémem 3v1. Systém je tvořen třemi filtry s integrovaným HEPA filtrem. Prémiové filtrační sáčky prošly celosvětovým testováním a získala TUV certifikát „vhodný pro alergiky". Takové filtry vytváří vysokou kvalitu vzduchu a dosahují limitu medicínsko-alergických limitů. To jistě ocení astmatici a alergici.

Kobold

Vysavače Kobold dokáží vysát z koberců mikročástečky prachu, které se usazují hluboko v koberci. Důležitější roli sehrává nejen výkon vysavače, ale hlavně speciální technologie. Takovou technologii nabízí Kobold, a to díky jedinečnému válci rotačního kartáče, který je poháněný samostatným elektrickým motorem. 

Vysavače Kobold jsou vhodné na vysávání všech typů podlah a koberců, vždy vysávají hluboko a důkladně.

  • odstraňují chlupy od domácích mazlíčků, prach i špínu z koberců a podlah
  • dokáží automaticky přizpůsobovat sací výkon elektrického kartáče v závislosti na povrchu
  • díky vibracím vyčistí na sucho koberec i matrace

Kobold SP530

Největší novinkou je vysavač Kobold SP530 – vysává a umývá zároveň. Uklízení je rychlé, zábavné a jednoduché. Díky tomuto inovativnímu systému je možné ušetřit až 70 % času. Během uklízení se využívá pouze nutné množství vody a je bez chemikálií.